FAYDAMIZ NEDİR ?

E-ticaret tamamen adaptasyon işidir. Bu adaptasyonu sağlamak için butik çalışma prensibiyle iş partnerlerimize daha kaliteli hizmet vermeyi ilke edindik.

Bu kapsamda eticaretmotoru.com ekibi ; Raporlama, Personel Eğitimi, Kampanya Kurgulama, İçerik Kontrol, Proje Yönetimi, Kargo Fiyatlaması, Kategori Ağacı Yapılanması, CRM Planlaması, 7/24 Mağaza Kontrolü ve birçok mekanizmada aday iş partnerinizdir.

Sunacağımız faydaların yanı sıra minimum personel maliyetiyle maksimum verim alarak mali açıdan sizleri de rahatlatmak için markanızı sahipleniyoruz.

Sadece e-ticaret biriminizi idare etmek için 1 personelin işyerinize maliyetini aşağıdaki örnekteki gibi anlatmaya çalışalım: 
Zorunlu; Ort.Maaş (4.000TL) + SSK Brüt (5.595TL) + Ort.Yol (250TL) + Ort.Yemek (350TL) = 10.195 TL
Zorunlu olmayan; Prim + Erzak Yardımı vs....= belirsiz

 

Dolayısıyla danışmanlık hizmetini tercih etmeniz üzerinizdeki kadrolu personel maliyet yükünü de azaltacaktır. Böylece buradan elde edilecek gelirin reklam/pazarlama çalışmaları için kullanmanın daha efektif sonuçlar doğuracağı kanaatindeyiz.
Danışmanlığın sadece akıl vermemek gerektiği kanaatindeyiz. Akıl veren değil yön veren ve yol gösteren bir iş ahlakıyla kurumunuzu sahiplenmek, çeşitli satış hedeflerine ulaşmak ve başarıdan başarıya koşmak için bize ulaşın..

 

bizi takip edin..

  • Instagram
  • Facebook Sosyal Simge
  • Twitter
  • LinkedIn Sosyal Simge
  • YouTube Sosyal Simge

© 2020 eticaretmotoru.com - Tüm Hakları Saklıdır.