FAYDAMIZ NEDİR ?

E-ticaret tamamen adaptasyon işidir. Bu adaptasyonu sağlamak için butik çalışma prensibiyle iş partnerlerimize daha kaliteli hizmet vermeyi ilke edindik.

 

Sunacağımız faydaların yanı sıra minimum personel maliyetiyle maksimum verim alarak mali açıdan sizleri de rahatlatmak için markanızı sahipleniyoruz.

Maaş, sigorta, yol ücreti, yemek ücreti gibi zorunlu giderler haricinde prim vb. yan giderler ile 1 personelin işyerine olan ortalama maliyeti 8.000TL'yi bulmaktadır.

Dolayısıyla danışmanlık hizmetini tercih etmeniz üzerinizdeki kadrolu personel maliyet yükünü de azaltacaktır. Böylece buradan elde edilecek gelirin reklam/pazarlama çalışmaları için kullanmanın daha efektif sonuçlar doğuracağı kanaatindeyiz.


Akıl veren değil yön veren ve yol gösteren bir iş ahlakıyla kurumunuzu sahiplenmek, çeşitli satış hedeflerine ulaşmak ve başarıdan başarıya koşmak için bize ulaşın..
 

Fayda-Videoları.png

Bu kapsamda eticaretmotoru.com ekibi ; Raporlama, Personel Eğitimi, Kampanya Kurgulama, İçerik Kontrol, Proje Yönetimi, Kargo Fiyatlaması, Kategori Ağacı Yapılanması, CRM Planlaması, 7/24 Mağaza Kontrolü ve birçok mekanizmada aday iş partnerinizdir.