E-ticaret Danışmanlığı Hizmet Detayı

Binlerce fikir, binlerce kurgu ve belki de yüz binlerce sistem. Bu kargaşanın içinde sizin için en verimli yapı hangisi?
eticaretMotoru.com olarak taleplerinizi dinliyor ve hedeflerinizi masaya yatırıp eylem planlarını ortaya çıkarıyoruz. E-ticaret danışmanınız olarak yapacağımız çeşitli analizler sonunda hem online hem de offline tarafta alınması gereken tüm aksiyonları sizin için belirliyoruz.

Unutmayın!

En pahalı iş, müşteriye ulaşmak, ulaştıktan sonra ise onu elde tutmaktır. İşte bu müşteri sadakat sistemini en iyi şekilde kurarak, sadece ara sıra alışveriş yapılmasını değil o müşterinin size referans olmasını da sağlamamız gerekiyor. Dolayısıyla sizin müşteri bağımlılığı için oluşturacağımız çeşitli projelerle kaliteli bir e-ticaretin kapılarını açacağız.

Özellikle 2000'li yıllardan sonra ülkemizde önem kazanmaya başlayan e-ticaret sektörü henüz hak ettiği konuma gelememiştir. Günümüzde ise toplam ticaret hacminin yanlızca %4 ila 5'i online kanallar üzerinden yapılmaktadır. Bu oran Amerika ve diğer Avrupa ülkelerinde hacmin yarısını geçmiştir. Dolayısıyla Türkiye'nin genç bir nüfusa sahip olmasıyla beraber sektörün gelişmesi için gerekli katma değeri sağlamaya gayret gösteriyoruz.